Beyond Good & Evil 2 na wyłączność na Nintendo Switch przez rok

Cascad - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Beyond Good & Evil 2 na wyłączność na Nintendo Switch przez rok - gamedot.pl

 

Beyond Good & Evil 2 to jedna z najgłośniejszych kontynuacji gier, na które wciąż czekamy. Ubisoft dobrze o tym wie i prawdopodobnie dzięki temu przyciągnięto do siebie Nintendo, by zawrzeć bardzo likratywną umowę: na jej mocy BG&E2 będzie tytułem na czasową wyłączność na Switcha. Wersja na PS4, XOne i PC będzie dostępna 12 miesięcy później, tylko w wersji cyfrowej.

 

 

Obecnie wiadomość ta jest (jeszcze) przeciekiem, za który odpowiada Laura Kate Dale - znana z tworzenia materiałów na tema gier i dostarczania nam wielu potwierdzonych przecieków. Wierzmy jednak w jej słowa, bo już niebawem powinny się potwierdzić: jeszcze w tym miesiącu Nintendo ma zamiar ujawnić bowiem więcej konkretów na temat swojej nowej platformy: wraz z listą nadchodzących na nią gier, cenami i datą premiery.

 

To będzie bardzo gorący styczeń, a BG&E2 będzie genialnym tytułem do pociągnięcia sprzedaży Switcha.

1 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

My Hero One's Justice 2 XONE

My Hero One's Justice 2 XONE

W MY HERO ONE’S JUSTICE 2 walka o sprawiedliwość wciąż trwa, ale tym razem jest o wiele większa, szybsza i bardziej zacięta. W tej opartej na popularnej serii anime grze, twoje ulubione...

259,00Do sklepu

1 Komentarz

Razor 3 lata temu

Switch ^^ (doczekać się nie mogę)

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl