Super Mario Run zarobiło 30 milionów dolarów w dwa tygodnie

Cascad - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Super Mario Run zarobiło 30 milionów dolarów w dwa tygodnie - gamedot.pl

Kontrowersyjne wypuszczanie tytułów Nintendo na systemy mobilne przynosi firmie bardzo konkretne zyski. Niedawna premiera Super Mario Run na iOS (wersja Androidowa jeszcze się nie ukazała) wrzuciła na konto firmy 30 milionów dolarów w zaledwie dwa tygodnie. Nie jest to wynik jaki osiągnęło Pokemon Go - czyli 200 milionów w 32 dni - jednak mobilny debiut Pokemów okazał się być prawdziwym fenomenem, którego powtórzyć się zwyczajnie nie da.

 

Warto za to zauważyć, że przy cenie 9,99$ za pełną wersję i przy 90 milionach ściągnięć za Mariana w kieszeni zapłaciło zaledwie 3,4% klientów. Nie sądzę jednak, by komukolwiek z Nintendo to przeszkadzało bo Super Mario Run na pewno zdążył się już bardzo mocno zwrócić.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]