Bethesda zapowiada Fallout Monopoly

hraboll - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Bethesda zapowiada Fallout Monopoly - gamedot.pl

Fallout Monopoly nie jest już tylko i wyłącznie fanowskim projektem. Bethesda najwidoczniej zauważyła zainteresowanie takim produktem i na listopad zapowiada premierę oficjalnej edycji. Klasyczna gra planszowa otrzyma odpowiedni design, wpasuje się w realia post-apokaliptycznego uniwersum. Amerykański konsument zakupi Fallout Monopoly w sklepach należących do sieci GameStop.

 

 

Monopoly jako takie otrzymało już kilka edycji specjalnych – wykazujących związek ze światem wirtualnej rozrywki. Wyjątkowe połączenie dotyczyło marek pokroju Assassin's Creed, Legend of Zelda, World of Warcraft, Halo czy Mass Effect.

 

Poniżej możecie zobaczyć fanowskie Fallout Monopoly.

 

 

Źródło: Eurogamer.net

1 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Assassin's Creed Odyssey PL XONE

Assassin's Creed Odyssey PL XONE

Napisz własną historię i przeżyj niewiarygodne przygody w świecie, w którym każdy wybór ma swoje znaczenie. Skazany na śmierć przez własną rodzinę, wyruszasz na epicką wyprawę, w trakcie...

99,00Do sklepu

1 Komentarz

awatar
Gezzior (gość) 4 lata temu

dlaczego walutą nie będą kapsle? :C

0 Odpowiedz
hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najpopularniejsze newsy

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl