Bethesda zapowiada Fallout Monopoly

hraboll - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Bethesda zapowiada Fallout Monopoly - gamedot.pl

Fallout Monopoly nie jest już tylko i wyłącznie fanowskim projektem. Bethesda najwidoczniej zauważyła zainteresowanie takim produktem i na listopad zapowiada premierę oficjalnej edycji. Klasyczna gra planszowa otrzyma odpowiedni design, wpasuje się w realia post-apokaliptycznego uniwersum. Amerykański konsument zakupi Fallout Monopoly w sklepach należących do sieci GameStop.

 

 

Monopoly jako takie otrzymało już kilka edycji specjalnych – wykazujących związek ze światem wirtualnej rozrywki. Wyjątkowe połączenie dotyczyło marek pokroju Assassin's Creed, Legend of Zelda, World of Warcraft, Halo czy Mass Effect.

 

Poniżej możecie zobaczyć fanowskie Fallout Monopoly.

 

 

Źródło: Eurogamer.net

1 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

awatar
Gezzior (gość) 8 lat temu

dlaczego walutą nie będą kapsle? :C

0 Odpowiedz
hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]