Battlefield 3 za darmo do 3 czerwca!

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Battlefield 3 za darmo do 3 czerwca! - gamedot.pl

Electronic Arts postanowiło zrobić graczom ciekawy prezent - kosztującego normalnie 54,90zł Battlefielda 3 do 3 czerwca tego roku będzie można pobrać całkowicie za darmo. Oferta dotyczy standardowej edycji gry, nie zawierającej żadnych dodatków. W nie możecie zaopatrzyć się u nas, kupując usługę Battlefield 3 Premium dającą dostęp do szeregu nowych funkcji oraz unikatowego uzbrojenia. Jeżeli wolicie jednak konkretne mapy i sprzęt, to zastanówcie się nad zakupem dodatku Walka w zwarciu, który dodaje 4 nowe mapy czy 2 nowe tryby gry. Wprawdzie Battlefielda 3 można było już dużo wcześniej dorwać dosłownie za grosze, ale jeżeli oferta z Humble Bundle jakimś cudem Wam umknęła, to warto tę produkcję pobrać teraz, olewając tryb single player i od razu wskakując do kapitalnej rozgrywki sieciowej.

 

 

 

Źródło: origin.com

3 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

3 Komentarze

Tomash49 9 lat temu

a ja sciagnalem bez problemu;)

0 Odpowiedz
Sokool 9 lat temu

nie moge sie zalogowac

0 Odpowiedz
{=V.S.F=}_Martino 9 lat temu

Ktoś tą informację wrzucił na kwejka i gimbaza obciążyła serwery :)

1 Odpowiedz
JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]