Mario Kart 8: Sympatyczny hydraulik gwiazdą nowej reklamy Mercedesa

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Mario Kart 8: Sympatyczny hydraulik gwiazdą nowej reklamy Mercedesa - gamedot.pl

Światowa premiera Mario Kart 8 na Wii U nastąpi już lada dzień. Z tej okazji (i nie tylko) Nintendo rozpoczęło wspólną kampanię reklamową z firmą Mercedes-Benz. Dzięki temu Mario Kart 8 w Japonii zyska latem DLC w postaci grywalnego Mercedesa. Oprócz tego chodzą pogłoski o turnieju Mercedesa, zaplanowanym na jesień. Nas jednak w tym momencie najbardziej interesuje bardzo oryginalna reklama Mercedesa, w której to właśnie Mario zasiada za sterami Mercedesa klasy GLA, niestety -  uwaga spoiler! - nowe auto nie ratuje go przed śmiercią w bardzo głupi sposób. Trzeba przyznać, ze Japończycy wiedzą jak przeprowadzać niezłe kampanie reklamowe. Wracając jeszcze do Martio Kart 8 i DLC w postaci dodatkowego auta - Nintendo nie wyklucza wypuszczenia go poza granicami Japonii w niedalekiej przyszłości.

 

Swoją drogą, wyścigowe przygody Mariana mają się nawet w Polsce całkiem dobrze, o czym może świadczyć chociażby turniej Mario Kart 7 na 3DS w jednym z poznańskich sklepów Gamedot.

 

 

 

Źródło: vg247.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]