AVerMedia Live Gamer HD 2 - wideo grabber dla graczy

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
AVerMedia Live Gamer HD 2 - wideo grabber dla graczy - gamedot.pl

Zgrywanie treści wideo podczas grania w wymagające gry jest poza możliwościami większości komputerów, nawet tych naprawdę wydajnych, typowo gamingowych maszyn. Powód tego jest prosty: współczesne gry wymagają dużej mocy obliczeniowej i typowym procesorom, zajętym pracą nad grą, zwyczajnie brakuje wydajności by dodatkowo przetwarzać obraz z gry na plik wideo. I tu właśnie pojawia się miejsce dla wideo-grabberów czyli inaczej kart przechwytujących obraz. 
 
Nowym produktem tajwańskiego producenta, który powinien zainteresować graczy korzystających z platform takich jak YouTube czy Twitch, jest Live Gamer HD 2 (GC570). To wideo-grabber do komputerów stacjonarnych, oferujący obniżone niemal do zera opóźnienia oraz nagrywanie w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę. Ma on jednak jeszcze kilka zalet, mniej widocznych na pierwszy rzut oka. 
 
Przede wszystkim AVerMedia Live gamer HD 2 nie wymaga instalacji. Urządzenie jest natychmiast rozpoznawane przez system Windows 10. Jest to przydatne jeśli musimy szybko przygotować komputer do streamowania. Poza tym urządzenie posiada nietuzinkowy design z własnym podświetleniem, tym samym może się łatwiej dopasować do wyglądu komputera dla gracza. Nie sposób też pominąć oprogramowania RECentral 3 dołączonego do karty. Program ten, ułatwia streamowanie, oferując wiele przyjaznych opcji takich jak tryb PiP czy przycinanie materiału na żywo.
 
Sugerowana cena detaliczna grabbera AVerMedia GC570 Live Gamer HD 2 wynosi 999 zł.

 


Dane techniczne:
interfejs: PCIe X1 (gen 2)
wyjście : HDMI 2.0 + 2 x 3,5 mm mini-jack
obsługiwane rozdzielczości przechwytywania: 1080p, 1080i, 720p, 576p, 480p, 480i
oprogramowanie: RECentral 3,
wymagania dla nagrywania 1080p: procesor Intel Core i5 generacji trzeciej lub szybszy, 4 GB RAM, GTX 650 lub szybszy

Źródło: Entrymedia, AVerMedia

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint PS4

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint PS4

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint to wojskowa gra akcji dziejąca się w ogromnym, oszałamiającym graficznie, otwartym świecie, w którą po raz pierwszy zagrasz solo lub w czteroosobowym...

249,00Do sklepu

0 Komentarzy