Audictus Achiever - składane słuchawki stereo

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Audictus Achiever - składane słuchawki stereo - gamedot.pl

Audictus Achiever to model skonstruowany z myślą o mobilnych użytkownikach, chcących słuchać muzyki w tramwaju, na ulicy, podczas spaceru, jednym słowem wszędzie. Wyposażone w 40-milimetrowe przetworniki neodymowe mają oferować czysty dźwięk z solidną porcją basu. Zaletą Achieverów jest składana konstrukcja, umożliwiająca schowanie ich w damskiej torebce czy niewielkim plecaku. Producent zapewnia, że prosty i minimalistyczny design słuchawek przypadnie do gustu użytkownikom wielkomiejskiej przestrzeni.

 

Trwałość urządzeń mobilnych jest wystawiana na ciągłą próbę, dlatego producent postanowił zastosować w nich metalowy rdzeń pałąka. Kopuły słuchawek wykonano z twardego tworzywa dodatkowo pokrywając je aluminium. Same nauszniki dla większego komfortu obleczone zostały skórą. Na odpinanym przewodzie znajduje się pilot z wbudowanym mikrofonem umożliwiający prowadzenie, a także odbieranie i kończenie rozmów telefonicznych. W zestawie użytkownik znajdzie sztywne etui, przydatne podczas transportu.

 

Audictus Achiever są dostępne na rynku w cenie 199 zł.

 

Dane techniczne:

 

  • Podłączenie: mini-jack 3,5 mm
  • Średnica przetworników: 40 mm
  • Materiały: aluminium i skóra
  • Impedancja: 32 Ω
  • Pasmo przenoszenia: 20 – 22 000 Hz
  • Czułość: 103 dB +/- 3 dB
  • Masa: 138 g

 

Źródło: Entrymedia, Audictus
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Yakuza 6: The Song of Life - Essence of Art Edition PS4

Yakuza 6: The Song of Life - Essence of Art Edition PS4

Edycja Essence of Art Edition zawiera artbook w twardej oprawie z ponad 20 grafikami przygotowanymi przez fanów Yakuzy. Po trzyletnim pobycie w więzieniu, starszy i zmęczony życiem...

84,90Do sklepu

0 Komentarzy