Fury Brawler - lekka mysz do gier

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Fury Brawler - lekka mysz do gier - gamedot.pl

82 gramy, tyle waży nowy Brawler marki Fury. Jak na mysz gamingową, wyposażoną w nowoczesny sensor oraz podświetlenie wielobarwne, jest to bardzo niewiele. Mysz posiada agresywny design z motywem płomieni na obudowie. Są one (wraz z rolką myszy) podświetlane na jeden z 8 kolorów.

Producent zadbał o to, by używanie myszy Fury Brawler było nie tylko przyjemne, ale też skuteczne. Sensor o regulowanej rozdzielczości od 800 do 1600 DPI ma sprawdzić się w grach wymagających dużej precyzji, oferując większą dokładność przed oddaniem każdego strzału. Do tego Brawler ma gumowane wykończenie bocznych paneli, co ma poprawić chwyt i zapobiegać ślizganiu się dłoni.

Fury Brawler może pochwalić się dość długim kablem (180 cm) oraz teflonowymi ślizgaczami. Lista zalet tej myszy nie jest mała, ale cena - owszem. Za Fury Brawler przyjdzie nam zapłacić jedynie 19 zł.

 

Źródło: Entrymedia, Fury

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

FIFA 20 PS4

FIFA 20 PS4

Wykorzystująca silnik Frostbite™* gra EA SPORTS™ FIFA 20 na PlayStation 4, Xbox One i PC ożywia oba oblicza światowej piłki – prestiż rozgrywek zawodowych i zupełnie...

239,00Do sklepu

0 Komentarzy