Assassin’s Creed: The Ezio Collection - sprawdźmy jak poprawiono grafikę

Cascad - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Assassin’s Creed: The Ezio Collection - sprawdźmy jak poprawiono grafikę - gamedot.pl

Assassin's Creed: The Ezio Collection to kompilacja, której pojawienie się na PS4 i XOne nikogo nie powinno dziwić. Ubisoft podbija nieco oprawę graficzną (miejmy nadzieję, że wraz ze zwiększeniem płynności animacji) i wkłada do jednego pudełka Assassin's Creed 2, Brotherhood i Revelations. Zobaczmy jakie różnice będą między odnowionymi grami, a tymi z poprzedniej generacji:

 

 

Premiera 18 listopada - warto też zaznaczyć, że w tej kolekcji znajdą się wszystkie fabularne DLC do "serii Ezio", tryb multiplayer zostanie jednak z nich usunięty.

1 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Iron Harvest PC

Iron Harvest PC

Iron Harvest to strategia czasu rzeczywistego osadzona w alternatywnej rzeczywistości 1920+, tuż po zakończeniu Wielkiej Wojny. Gra pozwala kontrolować wielkie dieselpunkowe roboty i...

209,00Do sklepu

1 Komentarz

adik91 5 lat temu

Poprawione tekstury, lepsze oświetlenie. Ale żeby drugi raz płacić za tą samą grę to chyba coś nie tak. Generacja remasterów.

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl