• Strona główna
  • Newsy
  • Alternatywna historia polski z mechami w tle? king art games zapowiedziało iron harvest!

Alternatywna historia Polski z mechami w tle? King Art Games zapowiedziało Iron Harvest!

Piechol - 
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

King Art Games to niewielki niemiecki producent gier, który przez ponad 15 lat swojej działalności wydał ponad 40 gier na świat. Trafiały one na z grubsza wszystkie dostępne systemy, również na przeglądarki, więc nie można powiedzieć, że zespół ten nie ma doświadczenia w branży. Dzisiaj na swojej stronie zapowiedział zupełnie nowy tytuł, strategię czasu rzeczywistego dziejącą się w alternatywnej rzeczywistości, gdzie doszło do Wielkiej Wojny między trzema państwami: Saxonią, Polanią i Rusvietią. Niektóre grafiki koncepcyjne z gry i same screeny mogą spowodować, że z marszu każdy z nas wybierze swoją ulubioną stronę konfliktu.

 

 

 

 

 

Polania ulokowana jest między dwoma potężnymi sąsiadami i musi sobie poradzić z agresją z ich strony. Brzmi znajomo? Wydaje mi się, że warto trzymać kciuki za powodzenie projektu naszych zachodnich sąsiadów.

 

Źródło: iron-harvest.com

0 osób dodało komentarz
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]