Japońśki Wiedźmin przyleci do Europy dzięki Sony

Cascad - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Japońśki Wiedźmin przyleci do Europy dzięki Sony - gamedot.pl

Nioh, czyli samurajski action RPG z duszą dzielącą wiele ze swych zalet z serią Dark Souls to jedna z najciekawszych premier przyszłego roku. I możemy być bardzo zadowoleni z tego, że tak niszowa gra trafiła właśnie pod skrzydła Sony - japoński gigant stał się jej wydawcą na terenie USA, Azji i Europy!

 

Obejrzyjmy z tej okazji jej nowy zwiastun:

 

 

Ponadto wiemy, że Nioh będzie mieć do wyboru kilka trybów graficznych na PS4 i PS4 Pro. Na PS4 otrzymamy do wybór Movie Mode (wyższa rozdzielczość i stałe 30 fpsów), Action Mode (stabilne 60 fpsów kosztem grafiki) i Movie Mode (wysoka rozdzielczość i skoki animacji od 30 do 60 fpsów).  Na PS4 Pro będziemy mogli odpalić grę w trybach Movie Mode HD (stałe 1920×1080, wysoki anti-aliasing i 30 fpsów), Action Mode HD (stałe 1920×1080 i 60fpsów), Movie Mode 4K (stałe 3840×2160 i 30fpsów) oraz Action Mode 4K (stałe 1920×1080 i 60fpsów).

 

Premiera w lutym - warto mieć wtedy ten tytuł na oku.

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]