• Strona główna
  • Newsy
  • 4a games zawiesza prace nad niezapowiedzianym projektem. spokojnie, nowe metro nadal powstaje...

4A Games zawiesza prace nad niezapowiedzianym projektem. Spokojnie, nowe Metro nadal powstaje...

hraboll - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
4A Games zawiesza prace nad niezapowiedzianym projektem. Spokojnie, nowe Metro nadal powstaje... - gamedot.pl

4A Games aktualnie pracuje tylko nad jednym projektem. To ważna informacja, albowiem wcześniej ukraińska ekipa realizowała dwa przedsięwzięcia. „Space-shooter” został włożony do zamrażarki – znaczy projekt ten odstawiono na boczny tor.

 

Tragedii jeszcze nie ma – wszak zawieszenie prac to jeszcze nie kasacja. Prawdopodobnie 4A Games nie posiada odpowiedniego potencjału kadrowego (takiego, jaki pozwoli na tworzenie dwóch gier w tym samym czasie). Developer musiał ustalić pewne priorytety.

 

 

Za ów priorytet należy uznać interaktywną kontynuację popularnego i cenionego w branży cyklu Metro. Zgodnie z elektroniczną wersją CV – profilem na platformie LinkedIn możemy śmiało napisać, że nowe Metro będzie posiadało system craftingu (tworzenie przedmiotu z kilku mniejszych komponentów).

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]