2K Games już nigdy nie wyda Bioshocka

Piechol - 
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy
2K Games już nigdy nie wyda Bioshocka - gamedot.pl

 

W sierpniu 2014 roku na tamtejsze urządzenia z systemem iOS wydano port pierwszego Bioshocka, który ugruntował tę serię jako jedną z ciekawszych w całej naszej branży. Jednak po 13 miesiącach na urządzeniach Apple Bioshock niespodziewanie zniknął z Apple App Store oraz sama gra przestała działać. Okazało się, że było to bezpośrednio powiązane z nowszymi wersjami systemu iOS, z którymi Bioshock nie współpracował. 2K Games umieściło wtedy informację, że gra wróci na ten system tak szybko jak będzie to możliwe. Teraz jednak wychodzi na to, że studio odpuściło, bo gra została oficjalnie usunięta ze sklepu z zaznaczeniem, że dotychczasowi posiadacze mogą w nią grać jedynie posiadając wersję systemu 8.3 i wcześniejsze. Na nowszych nie będzie działać.

 

Wielka szkoda, zawsze był to mimo wszystko Bioshock na telefonie. A sam ten fakt był już ogromną gratką dla każdego gracza i żywym dowodem na to jak szybko rozwija się technologia i miniaturyzacja.

 

Źródło: support.2k.com

2 osób dodało komentarz
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

2 Komentarze

awatar
Smutny czytelnik (gość) 3 lata temu

Przestańcie dawać te click baitowe tytuły bo to naprawde jest przykre. Róbcie ciekawe materiały a nie tytuły.

2 Odpowiedz
tasslehoff 3 lata temu

tytuł newsa rodem z onetu....

4 Odpowiedz
PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl