Pierwsza grafika z Oddworld: Soulstorm! Abe powróci w nowej odsłonie?

Piechol - 
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Przygody Abe’a w Oddworld towarzyszą graczom już od czasów pierwszego Playstation. Od tamtego czasu pojawiło się kilka gier w tym uniwersum, nie zawsze jednak Abe był w nich protagonista. Ostatnio wydano Oddworld: New ‘n’ Tasty, które na nowo rozgrzało serca fanów, a teraz okazuje się, że deweloper szykuje nam kontynuację przygód naszego ulubionego stworka z zaszytymi ustami. Poniżej znajdziecie grafikę, która już spowodowała nie lada raban w Sieci.

 

 

Grafika ta została odblokowana przez fanów, którzy wykonali zadanie dewelopera umieszczone na oficjalnym forum Oddworld. W społeczności graczy siła, do odblokowania pozostało jeszcze kilka zdjęć i na pewno w najbliższej przyszłości fani sobie z tym poradzą i ujrzymy je wszystkie.

 

Źródło: oddworld.com

0 osób dodało komentarz
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Doom Eternal XONE

Doom Eternal XONE

Stworzony przez id Software DOOM® Eternal™ to bezpośrednia kontynuacja nagradzanej i bestsellerowej gry DOOM® z 2016 r. Doświadcz doskonałej kombinacji szybkości i mocy, walcząc i...

239,00Do sklepu

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl