1 000 000 dolarów wsparcia dla Iron Harvest!

Alex_Briggs - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Nie ukrywam, że kiedy 2 tygodnie temu informowałem, że niemieckie studio KING Art Games rozpoczynało zbiórkę na Iron Harvest, czyli grę RTS osadzoną w uniwersum 1920+ autorstwa Jakuba Różalskiego, to miałem pewne obawy.

 


 

Powiedzmy sobie szczerze, niezbyt popularny gatunek i niezbyt znane studio, to wszystko nie napawało optymizmem. Oczywiście głównym motorem napędowym były i są nadal prace polskiego artysty.

 

Jak widać wiele osób podziela moje zdanie, ponieważ w połowie zbiórki na kickstarterze oraz ze sprzedaży preorderów, twórcy przekroczyli barierę 1 miliona dolarów. Możemy to zobaczyć wchodząc na ich strone TUTAJ


 

Autorzy obiecywali, że zrealizują projekt nawet jeśli zbiórka okaże się fiaskiem. Lecz zgodnie z osiągnięciem poszczególnych progów, gwarantowali kolejne części składowe do swojej produkcji. Zebranie miliona, według twórców, ma świadczyć o wprowadzeniu do gry trybu wieloosobowego.

 

Myślę, że to pozwoli rozwijać się grze, także po premierze oraz zapewni dłuższe życie marce.


Jeśli postanowicie wesprzeć twórców, linki macie poniżej:

KICKSTARTER

STRONA TWÓRCÓW Z PREORDERAMI

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Dungeon Siege III X360 (gra używana)

Dungeon Siege III X360 (gra używana)

Delikatna równowaga między potężnymi frakcjami królestwa Ehb rozpadła się, pogrążając kraj w chaosie. Jako jeden z niewielu pozostałych przy życiu członków...

39,00Do sklepu

0 Komentarzy