1 000 000 dolarów wsparcia dla Iron Harvest!

Alex_Briggs - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Nie ukrywam, że kiedy 2 tygodnie temu informowałem, że niemieckie studio KING Art Games rozpoczynało zbiórkę na Iron Harvest, czyli grę RTS osadzoną w uniwersum 1920+ autorstwa Jakuba Różalskiego, to miałem pewne obawy.

 


 

Powiedzmy sobie szczerze, niezbyt popularny gatunek i niezbyt znane studio, to wszystko nie napawało optymizmem. Oczywiście głównym motorem napędowym były i są nadal prace polskiego artysty.

 

Jak widać wiele osób podziela moje zdanie, ponieważ w połowie zbiórki na kickstarterze oraz ze sprzedaży preorderów, twórcy przekroczyli barierę 1 miliona dolarów. Możemy to zobaczyć wchodząc na ich strone TUTAJ


 

Autorzy obiecywali, że zrealizują projekt nawet jeśli zbiórka okaże się fiaskiem. Lecz zgodnie z osiągnięciem poszczególnych progów, gwarantowali kolejne części składowe do swojej produkcji. Zebranie miliona, według twórców, ma świadczyć o wprowadzeniu do gry trybu wieloosobowego.

 

Myślę, że to pozwoli rozwijać się grze, także po premierze oraz zapewni dłuższe życie marce.


Jeśli postanowicie wesprzeć twórców, linki macie poniżej:

KICKSTARTER

STRONA TWÓRCÓW Z PREORDERAMI

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

LEGO: Star Wars III Clone Wars X360 (gra używana)

LEGO: Star Wars III Clone Wars X360 (gra używana)

Lego Star Wars III łączy w sobie postaci i wydarzenia z filmowej sagi oraz bohaterów animowanego serialu Wojny Klonów, który osiągnął wielką popularność, nie tylko...

59,00Do sklepu

0 Komentarzy