Piast Gliwice vs Wisła Płock

StfuWi - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Piast Gliwice vs Wisła Płock - gamedot.pl

 

 

W Lany Poniedziałek (2 kwietnia) o godzinie 13.00 możemy szykować się na niecodziennie widowisko. Na oficjalnym kanale YouTube Wisły Płock oraz na stadionowym telebimie będzie transmitowany mecz pomiędzy Piastem Gliwice Esports i Wisłą Płock Esports w FIFĘ 18. Równocześnie będzie to rewanż zeszłorocznej rozgrywki, która miała miejsce w Gliwicach.

 

Mecz odbędzie się w sali konferencyjnej na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku.

W szranki po stronie Piasta Gliwice staną Bartosz „seVen” Majewski oraz Jakub „Mrowinho97” Mrowicki, a Wisłę Płock będą reprezentować Tomasz „Bryke” Beczak i Cezary „KarteKpl” Gontarek. Niestety, dla fanów będzie tylko dostępna transmisja na żywo, ponieważ impreza jest zamknięta.

 

Event jest częścią akcji „#zSERWERÓWnaSTADIONY mającej początek 28 października 2017 roku, kiedy to po raz pierwszy rozegrały mecz w FIFĘ na stadionie piłkarskim. Jak widać, esport w Polsce coraz dynamiczniej się rozwija i oby tak dalej.

 
0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Assassin's Creed II PS3 (gra używana)

Assassin's Creed II PS3 (gra używana)

Assassins Creed II to epicka opowieść o rodzinie, zemście i zdradzie osadzona w realiach włoskiego Renesansu dziewiczego ale niezwykle brutalnego. Ezio zaprzyjaźnia się z Leonardo da...

29,00Do sklepu

0 Komentarzy