Zalman zaprasza na IFA

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Zalman, producent układów chłodzenia, obudów i akcesoriów dla graczy zaprasza do Berlina. W dniach od 6 do 11 września b.r odbędą się tam największe w Europie targi elektroniki użytkowej - IFA Berlin 2019. 

 

Targi IFA to okazja by zobaczyć najnowszą technologię na żywo. Do stolicy Niemiec przyjeżdżają producenci z całego świata by zaprezentować swoje osiągnięcia. Zalman podczas berlińskiej imprezy pokaże m.in. pierwsze na świecie chłodzenie procesora z czterowymiarową falistą konstrukcją żeber. 

 

Ponadto zobaczymy także nowe wentylatory, jak choćby CNPS20X, czy najnowsze zasilacze. Pojawią się także obudowy m.in. nowe Z-Machine 500 i Z201 ATX Midi-Tower. To oczywiście nie wszystko co na IFA 2019 szykuje Zalman. Co zobaczymy jeszcze? Najlepiej przekonać się samemu. Stoisko Zalmana znajdziecie w hali 11.2. 

 

IFA 2019 trwa od 6 do 11 września. By umówić spotkanie z przedstawicielem firmy Zalman podczas targów prosimy o kontakt mailowy: kevin@zalman.co.kr.

 

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Wreckfest XONE

Wreckfest XONE

Złam zasady i weź udział w ostrej demolce na torach wyścigowych Wreckfest! Przygotuj się na gigantyczne kraksy, spychanie z toru tuż przed metą i wymyślne sposoby na gięcie blachy!...

139,00Do sklepu

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl