Zalman zaprasza na IFA

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Zalman, producent układów chłodzenia, obudów i akcesoriów dla graczy zaprasza do Berlina. W dniach od 6 do 11 września b.r odbędą się tam największe w Europie targi elektroniki użytkowej - IFA Berlin 2019. 

 

Targi IFA to okazja by zobaczyć najnowszą technologię na żywo. Do stolicy Niemiec przyjeżdżają producenci z całego świata by zaprezentować swoje osiągnięcia. Zalman podczas berlińskiej imprezy pokaże m.in. pierwsze na świecie chłodzenie procesora z czterowymiarową falistą konstrukcją żeber. 

 

Ponadto zobaczymy także nowe wentylatory, jak choćby CNPS20X, czy najnowsze zasilacze. Pojawią się także obudowy m.in. nowe Z-Machine 500 i Z201 ATX Midi-Tower. To oczywiście nie wszystko co na IFA 2019 szykuje Zalman. Co zobaczymy jeszcze? Najlepiej przekonać się samemu. Stoisko Zalmana znajdziecie w hali 11.2. 

 

IFA 2019 trwa od 6 do 11 września. By umówić spotkanie z przedstawicielem firmy Zalman podczas targów prosimy o kontakt mailowy: kevin@zalman.co.kr.

 

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Team Sonic Racing XONE

Team Sonic Racing XONE

Fani Sonika – grzejcie silniki! Team Sonic Racing połączy najlepsze elementy zręcznościówek i szybkość wymagających wyścigów z unikalnymi opcjami dostosowywania pojazdów. Wielbiciele...

109,00Do sklepu

0 Komentarzy