Zalman wprowadza nowe kontrolery RGB Z-Sync w zestawie z wentylatorami

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Południowokoreański producent kusi użytkowników atrakcyjnymi zestawami, zawierającymi kontroler oraz trzy podświetlane wentylatory.

 

Zalman Z-Sync to najnowszy kontroler umożliwiający szeroką konfigurację podświetlenia LED RGB, pracujący jednocześnie nawet z ośmioma urządzeniami. Kiedy warto zastosować takie rozwiązanie? Zawsze, gdy chcemy odpowiednio skonfigurować dużą liczbę podświetlanych wentylatorów lub pasków LED.

 

 

Kontroler podłączany jest do płyty głównej za pomocą pinów przeznaczonych dla USB, a po jego bokach znajduje się 8 wejść 3-pinowych dla wentylatorów (3+1) i innych urządzeń. Każde z nich może być podświetlane indywidualnie. Oprogramowanie Z-SYNC umożliwia wprowadzenie osobnych ustawień dla każdego z podłączonych urządzeń. Nic nie stoi na przeszkodzie, by np. przednie wentylatory świeciły się naprzemiennie na zielono i niebiesko, podczas gdy tylne np. na czerwono i żółto. Rozwiązanie Zalmana jest przy tym kompatybilne z systemem Razer Chroma. 

 

 

Teraz na rynek trafiają trzy atrakcyjne zestawy, w których kontroler Zalman Z-SYNC uzupełniono trzema wentylatorami. Pierwszy, LF120 Z-SYNC, wykorzystuje koliste wentylatory z wbudowanym w obudowę paskiem LED RGB oraz zabezpieczeniem przed przenoszeniem wibracji na obudowę. Drugi zestaw, SF120 Z-SYNC korzysta z charakterystycznych wentylatorów o łopatach dwóch różnych długości. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie wysokiego przepływu powietrza przy zachowaniu rozsądnej prędkości obrotowej. Zestaw SF140 Z-SYNC powiela tę koncepcję, stosując jednakże większe, bo 140-milimetrowe wentylatory. 

 

Za model SF120, przyjdzie nam zapłacić ok. 65 zł, SF140 ma kosztować 72 zł, a LF120 ok. 263 zł.

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Far Cry 3 Classic Edition PL PS4

Far Cry 3 Classic Edition PL PS4

Z dala od obszarów cywilizowanych leży pewna wyspa - miejsce bezprawia, w którym przemoc i cierpienie są na porządku dziennym, a jedyna ucieczka prowadzi przez narkotyki lub użycie...

69,00Do sklepu

1 Komentarz

awatar
Ghr (gość) 20 dni temu

Tanie gry https://www.g2a.com/r/games-for-a-ridiculous-price

0 Odpowiedz
TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl