Zalman CNPS10X Optima II Black RGB — efektowne chłodzenie dla wymagających

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

 

Chłodzenie Zalman CNPS10X Optima II Black RGB opiera się na nowatorskiej konstrukcji z pełną czarną ramką. Całość wyróżnia się czterema rurkami cieplnymi odprowadzającymi ciepło oraz podstawą typu DTH (Direct Touch Heatpipes), która ma zapewniać większe rozpraszanie ciepła i tym samym wysoką wydajność chłodzenia.

Omawiany model został wyposażony w pojedynczy, opatentowany przez firmę Zalman wentylator Dual Blade 120 mm. Dzięki unikalnej konstrukcji rotor ten odznacza się podwójnym przepływem powietrza przekładającym się na wysoką wydajność chłodzenia, a także na generowany hałas do zaledwie 27 dB(A). Warto wspomnieć również o zastosowanym łożysku hydraulicznym, o wysokiej wytrzymałości, jak również o zainstalowanych ośmiu gumowych podkładkach niwelujących szumy i wibracje.

Jak sugeruje nazwa produktu, użytkownik może liczyć na zjawiskowe iluminacje zapewniane przez system Spectrum LED RGB. Efekty gwarantuje tu nie tylko podświetlany wentylator, ale również dodatkowe diody ulokowane w górnej osłonie chłodzenia. Zalman CNPS10X Optima II Black RGB jest kompatybilny z wieloma podstawkami, w tym z najnowszymi LGA 1700 (Intel) i AM5 (AMD). Produkt ten przeznaczony jest do procesorów o TDP nie wyższym niż 180 W.

Model Zalman CNPS10X Optima II Black RGB jest dostępny w polskich sklepach w cenie od ok. 150 zł. 

 

Dane techniczne chłodzenia Zalman CNPS10X Optima II Black RGB dostępne są tutaj.

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]