Zainwestujecie pieniądze w The Bard’s Tale IV?

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Zainwestujecie pieniądze w The Bard’s Tale IV? - gamedot.pl

Ekipa inXile Entertainment już 2 czerwca powróci na platformę Kickstarter. Developer chce zbierać pieniądze na kolejny projekt. Po wielkim sukcesie Wasteland 2 przychodzi teraz czas na...The Bard’s Tale IV. Gra ma być napędzana przez technologię Unreal Engine 4. Produkcja jest postrzegana jako pełnowymiarowy dungeon-crawler, jako pełnoprawna kontynuacja dla wcześniejszej trylogii.

 

„Czwórka” to nadal labirynt lochów połączony z wieloma zagadkami i sekretami. Mówi się o załączaniu elementów, które stanowiły o tożsamości poprzednich projektów. Nie zabraknie systemu walki, jaki wymusza myślenie – zastosowanie odpowiedniej strategii.

 

Styl muzyczny i graficzny to już nawiązanie do szkockiej kultury. Wizualizacja ma być nowoczesna – przepełniona drobnymi detalami. Cała masa obiektów zostanie odtworzona w pełnym 3D po analizie stosownych zdjęć czy innych materiałów.

 

Źródło: DSOG

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]