Xbox One X na targach Poznań Game Arena 2017

YASIU - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Xbox One X na targach Poznań Game Arena 2017 - gamedot.pl

Jeśli kogoś ominą targi T-Mobile Warsaw Games Week 2017 organizowane 13 października i możliwość przetestowania Xboxa One X, będzie mógł, to zrobić kilka dni wcześniej w Poznaniu na PGA. 

Microsoft poinformował, że stoiska z konsolą pojawią się na Poznań Game Arena, który odbędzie się 6 października. W ramach prezentacji pogramy w takie produkcje jak Forza Motorsport 7, czy Assassin's Creed: Origins.

Pełna treść komunikatu prasowego: "Po niezwykle pozytywnym przyjęciu przez graczy konsoli Xbox One X podczas jej pierwszej prezentacji na targach E3 2017, oraz po jej pierwszych testach w Europie podczas sierpniowego gamesomu w Niemczech, Xbox postawił na dostarczenie fanom atrakcji nieustępujących tym z największych światowych imprezy. Firma zaprasza wszystkich graczy na pierwszy w Polsce publiczny pokaz konsoli Xbox One X podczas odbywających się w dniach 6-8 października targów Poznań Game Arena. Specjalnie przygotowana strefa Xbox One X pozwoli na samodzielne wypróbowanie najnowszego urządzenia Xbox jeszcze przed jego premierą, jak również sprawdzenie najpopularniejszych gier w jakości 4K, w tym m.in. Forza Motorsport 7 na symulatorach wyścigowych oraz Assassin’s Creed Origins."

 

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

YASIUYASIU
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]