Xbox One niedługo dostanie pierwszą poważną aktualizację

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Xbox One niedługo dostanie pierwszą poważną aktualizację - gamedot.pl

11 lutego na XONE trafi poważna aktualizacja systemu - będzie ona zawierać sporo ułatwień dla samych developerów tworzących gry i aplikacje. Microsoft nie zapomniał jednak o samych graczach - da im możliwość lepszego zarządzania kolejką ściągania (zaimplementowana zostanie osobna dla gier i aplikacji) jak i dyskiem konsoli. Dodatkowo usprawniona zostanie stabliność urządzenia, poprawieniu ulegnie odbiór komend głosowych przez Kinecta, a także zostanie dodany wskaźnik mocy baterii kontrolera i możliwość podłączenia klawiatury USB do konsoli. Z kolei 4 marca posiadaczy XONE czeka kolejna aktualizacja, tym razem związana z premierą gry Titanfall - będzie ona mieć na celu poprawę aspektów multiplayerowych tej konsoli.

 

 

Źródło: destructoid.com

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Ping Pong VR PS4

Ping Pong VR PS4

Wymagane są urządzenia PlayStation®VR i PlayStation®Camera. Każda lokalizacja wygląda jak stadion z animowaną publicznością, stwarzając wrażenie, że faktycznie znajdujesz się...

29,00Do sklepu

1 Komentarz

Serwacy 6 lat temu

Co za czasy . Gry trzeba patchować zaraz po premierze, konsole aktualizowac zaraz po premierze. Ciekawe ile razy w przeszłosci ktoś patchował szachy i szachownicę.

0 Odpowiedz
JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl