Szalona jazda po Stanach Zjednoczonych w Grand Theft Auto 6

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Szalona jazda po Stanach Zjednoczonych w Grand Theft Auto 6 - gamedot.pl

Grand Theft Auto 6 już rozpala fanów gamingu. Według najnowszych plotek na kasową produkcję (chyba nikt nie ma wątpliwości?) poczekamy do... 2020 roku. R* chce wypracować lepsze rezultaty przy konstrukcji mapy, fabule/narracji oraz proponowanych misjach. Środowisko zabawy będzie stanowiło odpowiednio przeskalowaną wersję Stanów Zjednoczonych.

 

Zatem idziemy w stronę The Crew – gdzie jazda od wybrzeża do wybrzeża trwała mniej niż 2 godziny (limity prędkości, stosowanie się do przepisów). Na mapie (rozmiar to podwojenie wartości z poprzedniej części) z GTA6 pojawią się rzecz jasna mniejsze i większe miasta. Metropolie wzorowane choćby na Miami, Los Angeles czy Nowym Jorku. Wydaje się, że wczytywanie tak rozległego środowiska może być problemem (zauważa to nawet źródło plotek), aczkolwiek Rockstar to doświadczony podmiot developerski. To nie pierwszy sandboks w jego wykonaniu.

 

Źródło: Tech4gamers

2 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

2 Komentarze

awatar
Jak żyć z WZW? (gość) 8 lat temu

https://wzw.com.pl

0 Odpowiedz
awatar
rockstar (gość) 8 lat temu

bzdury

0 Odpowiedz
hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]