Wydawca Aliens: Colonial Marines chce odzyskać zaufanie graczy

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Wydawca Aliens: Colonial Marines  chce odzyskać zaufanie graczy - gamedot.pl

SEGA wykazuje wolę poprawy – wolę odzyskania zaufania fanów wirtualnej rozgrywki. Jeszcze w latach '90 japońska firma wyznaczała standardy jakościowe. Teraz fani – szczególnie starzy wyjadacze – mogą czuć się zdradzeni.

 

Ostatnia dekada wydaje się kluczowa – jeśli myślimy o utracie zaufania. Chodzi tu o jakość/dopracowanie niektórych tytułów (dla przykładu Aliens: Colonial Marines czy [w momencie premiery] ROME II). Hajime Satomi (CEO) mówi o potrzebie przejmowania wzorców od Atlusa (SEGA przygarnęła wydawcę/producenta we wrześniu 2013 roku). Chodzi tu o odzyskanie statusu naprawdę dobrej marki.

 

Cóż, mamy piękne słowa – teraz czekamy na czyny. Ostatnio SEGA jest łączona z zapowiedzią Warhammer 40,000: Dawn of War III. Coś z konkretniejszych planów? Satomi potwierdził, że na Tokyo Game Show 2015 zostanie przedstawiony jakiś konsolowy tytuł.

 

Źródło: Gamesradar

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]