World of Warplanes opóźnione!

memphis - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
World of Warplanes opóźnione! - gamedot.pl

Jesteście fanami gier od Wargaming? Czekaliście z niecierpliwością na premierę World of Warplanes? To niestety jeszcze troszkę poczekacie, ponieważ została ona przesunięta.

Pierwotnie gra miała zadebiutować oficjalnie 26 września. Jak jednak ujawnili twórcy, premiera zostanie przesunięta i to dość znacznie, bo aż do 13 listopada. Tak spory poślizg tłumaczony jest chęcią dopracowania produkcji w jak największym stopniu. No cóż – najwyraźniej beta testy wykazały jakieś kłopoty z grą i Wargaming musi zająć się teraz łataniem błędów w niej występujących.
Miłośnicy internetowych potyczek militarnych muszą więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na listopad. Miejmy nadzieję, że samoloty uderzą ze zdwojoną siłą i Wargaming zrekompensuje nam oczekiwanie doskonałą grywalnością.
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

memphismemphis

Zdecydowanie pecetowiec. Potrafi przeżyć bez konsoli aczkolwiek ubóstwia te przenośne (szczególnie Nintendo). Fan Gwiezdnych Wojen, sportów ekstremalnych, maratończyk.Wciąż ma nadzieje, że zostanie profesjonalnym graczem.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]