Clang, czyli jak wpaść na Kickstarterze?

memphis - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Clang, czyli jak wpaść na Kickstarterze? - gamedot.pl

Jak się okazuje, skuteczna zbiórka pieniędzy na stworzenie ciekawego, gamingowego projektu może okazać się totalnym niewypałem. Pokazali nam to twórcy niedoszłego symulatora szermierki – Clang

Zebrali oni na łamach znanego portalu niemal 500 000 USD. Taka kwota ze spokojem powinna wystarczyć by przygotować przyzwoitą grę. Jak się jednak okazuje, prace nad produkcją zostały wstrzymane – właśnie z braku funduszy. Cieszy fakt, że projekt nie został całkowicie wstrzymany. Podejrzewam jednak, że po takiej wpadce ciężko będzie przekonać inwestorów do wsparcia tej ciekawej inicjatywy. 
W końcu pieniążki nie wyparowały, prawda? Miejmy nadzieję, że nie doszło do roztrwonienia funduszy i grę Clang jeszcze kiedyś ujrzymy, gdyż jej koncepcja (szermiercze pojedynki) prezentuje się naprawdę ciekawie. Na pewno przyjrzymy się obrotowi tej sprawy i będziemy na bieżąco informować Was o jego rozwoju.
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

memphismemphis

Zdecydowanie pecetowiec. Potrafi przeżyć bez konsoli aczkolwiek ubóstwia te przenośne (szczególnie Nintendo). Fan Gwiezdnych Wojen, sportów ekstremalnych, maratończyk.Wciąż ma nadzieje, że zostanie profesjonalnym graczem.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]