Wkrótce zapowiedź nowej gry twórców The Order: 1886

Orzeł - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Wkrótce zapowiedź nowej gry twórców The Order: 1886

The Order: 1886 pozostawiła po sobie wiele do życzenia. Krótki gameplay podszywany dziesiątkami cut-scenek, mizerna fabuła, tragiczne wręcz walki z bossami i genialna grafika to cztery rzeczy, którymi społeczność graczy podsumowała ubiegłoroczny tytuł od Ready at Dawn.


Niedawno pan Andrea Pessino, jeden z założycieli studia, słusznie stwierdził, że ich kolejna gra musi być lepsza - co to za tytuł, dowiemy się po oficjalnej zapowiedzi, którą Ready at Dawn szykuje już na przyszły tydzień.

 


Dlaczego powinniśmy być do tej informacji optymistycznie nastawieni? Ready at Dawn dołączyło niedawno do tzw. Dywizji GameTrust, stworzonej przez GameStop - amerykańską sieć sklepów dla graczy. GameTrust będzie zajmowało się wydawaniem gier, dając twórcom o wiele większą swobodę tworzenia, niż w przypadku tradycyjnych relacji twórca-wydawca.

 


Nowa gra Ready at Dawn będzie drugą produkcją, która wyfrunie w świat spod skrzydeł GameTrust; pierwszą będzie Song of the Deep studia Insomniac Games, której premiera zaplanowana jest na lipiec bieżącego roku.

 

Źródło: WCCF Tech

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Watch Dogs Legion PS4

Watch Dogs Legion PS4

W niedalekiej przyszłości, Londyn podupada: ludzie zgnębieni życiem pod wszechwidzącym nadzorem, prywatne służby wojskowe kontrolują ulice, a potężna mafia żeruje na bezbronnych....

229,00Do sklepu

0 Komentarzy