Wiedźmin 3 bez zabezpieczeń DRM na PC

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Wiedźmin 3 bez zabezpieczeń DRM na PC - gamedot.pl
Marcin Iwiński, współzałożyciel CD Projekt potwierdził to czego oczekiwali od niego gracze na całym świecie – Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji na PC zostanie pozbawiony zabezpieczeń DRM (zarówno w przypadku zakupu w pudełku jak i w wersji cyfrowej na GOG.com).
 
Zostało to wyraźnie zaznaczone ze względu na plotki jakie zaczęły krążyć po sieci od jakiegoś czasu – ludzie zaczęli powątpiewać w to czy aby na pewno nie pojawią się dodatkowe cyfrowe zabezpieczenia tego tytułu (przede wszystkim ze względu na informację o tym, że jego europejskim wydawcą zostanie Namco Bandai).
 
Z pewnością wiadomość ta pomoże Wiedźminowi w pobiciu kolejnych rekordów – niedawno ogłoszono przecież, że seria sprzedała się w sześciu milionach kopii na świecie. Najwyższy czas dobić do dziesięciu!
 
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]