Nadchodzi film Heavenly Sword

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Nadchodzi film Heavenly Sword - gamedot.pl
Heavenly Sword było jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów na PlayStation 3, zapowiedzianym jeszcze przed premierą konsoli. Wiele osób kupowało nawet ten sprzęt z myślą o produkcji Ninja Theory – teraz, kilka lata po premierze (wrzesień 2007) okazuje się, że powstanie pełnometrażowy film wykonany w technice komputerowej, przypominający o przygodzie Nariko:
 
Animacja ma być rozprowadzana cyfrowo oraz trafić do wybranych kin wiosną 2014 roku.
 
Dla graczy i fanów tej dosyć średniej, ale bardzo klimatycznej gry powinna to być miła niespodzianka, w której można dopatrywać się szykowania gruntu pod zapowiedź kontynuacji. Jeżeli ta faktycznie powstaje to z pewnością będzie jedną z najciekawszych premier na PlayStation 4... teraz trzeba po prostu bacznie obserwować ruchy Ninja Theory.
1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

surmak 10 lat temu

zanim przeczytałem newsa myślałem, że zapowiada się jakiś kinowy hit z prawdziwą heroiną

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]