Wiedźmin 2 za darmo na Xbox 360! Update - jest już w Polsce!

Orzeł - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Wiedźmin 2 za darmo na Xbox 360!

Edycja 2: Piszecie do nas, że darmowy Wiedźmin 2 jest już dostępny także dla użytkowników z Polski. :) Możecie go pobrać na polskiej stronie Wiedźmina 2 na Xbox Marketplace. Życzymy wam w takim razie miłego grania. :D

 

 

 

Edycja: Okazuje się, że oferta darmowego Wiedźmina nie jest przeznaczona dla Polaków. :( Być może wkrótce się to zmieni, wtedy niezwłocznie Was o tym poinformujemy.

 

Wiedzieliście, że jeżeli macie Xboksa 360, możecie pobrać sobie za darmo Wiedźmina 2? Nikt tego oficjalnie nie ogłosił, ale właśnie tak jest.

 

 

 

 

 

 


Wiedźmin 2 pojawił się już kilkanaście miesięcy temu jako darmowy tytuł dla posiadaczy abonamentu Gold. Nie wiadomo, co dokładnie stoi za decyzją o udostępnieniu gry za darmo dla wszystkich - Internauci podejrzewają nawet zwyczajny błąd ze strony Microsoftu.


Spieszcie się pobrać grę, póki ciepła - możecie to zrobić na tej stronie.

 

Źródło: ThisGenGaming

4 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Bloodborne PL PS4

Bloodborne PL PS4

Na tropie własnych koszmarów Samotny podróżnik. Przeklęte miasto. Zabójcza tajemnica, pochłaniająca wszystko, z czym się zetknie. Zmierz się ze swoimi obawami i wejdź do popadającego w...

59,00Do sklepu

4 Komentarze

awatar
Czerwony (gość) 4 lata temu

Na polskiej stronie albo bezpośrednio przez konsole się da ;)

0 Odpowiedz
awatar
Seph (gość) 4 lata temu

Nie zapomnijmy o wstecznej kompatybilności. Od dzisiaj w Wiedźmina 2 mogą zagrać również posiadacze Xbox'a One ...i to za darmo nawet w Polsce ;)

0 Odpowiedz
awatar
Seph (gość) 4 lata temu

Już jest również w Polsce. Żaden błąd.

0 Odpowiedz
awatar
Jakon (gość) 4 lata temu

No niestety nie dla mnie "Przepraszamy Oferta nie jest dostępna w Twoim regionie."

1 Odpowiedz
OrzełOrzełOto ja - domorosły webmaster, koder, przedsiębiorca, dziennikarz oraz wielbiciel gier muzycznych i myszoskoczków. Nocami marzę o tworzeniu gier, ale za dnia skupiam się na innych fajnych i ważnych rzeczach, dla odmiany możliwych do zrealizowania.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl