Werewolves Within – premierowy zwiastun

Piechol - 
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Werewolves Within to wariacja na temat towarzyskiej gry fabularnej znanej w Polsce jako Mafia. Jednak w tym przypadku gracze zakładają gogle wirtualnej rzeczywistości i siadają do jednego stołu, próbując odgadnąć kto spośród zgromadzonych jest wilkołakiem. Mało tutaj strzelania, wybuchów i akcji, więc pewnym problemem staje się wyprodukowanie dobrego zwiastuna. Bo jak zareklamować grę towarzyską na gogle VR? Ubisoft wpadł na najlepszy z możliwych pomysłów. Dać zagrać ze sobą członkom swojego zespołu z różnych stron świata. Mały koszt? A jakże. Dobre pokazanie mechaniki? Oczywiście. Dobra zabawa? Też jest tu pokazana. Zobaczcie zatem zwiastun premierowy Werewolves Within.

 

 

Werewolves Within zadebiutowało dzisiaj na HTC Vive, Oculus Rift i Playstation VR. Gra wspiera cross-play, więc nieważne, które gogle ma Wasz znajomy. Powinniście być w stanie ze sobą zagrać. A jeżeli nie możecie się spotkać i zrobić tego w realu, to jest to jak najbardziej ciekawa alternatywa.

 

Źródło: YouTube.com

0 osób dodało komentarz
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Lego Marvel Superheroes PS3 (gra używana)

Lego Marvel Superheroes PS3 (gra używana)

Gra LEGO® Marvel™ Super Heroes uzupełnia serię zabawek LEGO Marvel Super Heroes, która przenosi postacie, pojazdy i akcję ze świata Marvel do świata przygód, zabaw i budowy LEGO. Obecnie...

69,00Do sklepu

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
    699.00PLN
  • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
    78.72PLN
  • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
    119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl