• Strona główna
  • Newsy
  • The last of us 2 - fani już odkryli motywację ellie i to jaką rolę będzie mieć joel?

The Last of Us 2 - fani już odkryli motywację Ellie i to jaką rolę będzie mieć Joel?

Cascad - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
The Last of Us 2 - fani już odkryli motywację Ellie i to jaką rolę będzie mieć Joel? - gamedot.pl

 

Zapowiedź The Last of Us Part II zrobiła ogromne wrażenie na osobach oglądających PlayStation Experience. Nic dziwnego, bo był to pokaz pełen klasy. Zanim przejdziemy do sedna wpisu, przeżyjmy to jeszcze raz:

 

 

A teraz najlepsze - w tym wideo fani już upatrzyli sobie wyjaśnienie nowego motywu gry, jakim jest nienawiść (mówił o tym reżeser gry na specjalnym panelu). Oczywiście przekażę wam tę teorię - jest pod zdjęciem kota - ale uważajcie na spoilery bo jest ściśle związana z końcem pierwszej części gry.

 

 

Ellie grająca na gitarze, cała we krwi, gra prawdopodobnie sama dla siebie. Joela nie ma przy niej - jego pojawienie się w taki sposób, wychodząc z mgły sugeruje, że jest duchem. Według fanów tak silna chęć mordu w Ellie będzie spowodowana tym, że na początku gry Joel zginie z rąk Świetlików (co też pokrywa się z tym, że w TLoU2 będziemy grać Ellie) i dziewczyna nie ma zamiaru im tego odpuścić. Zabijajac-każdego-z-nich.

 

Piszczie co o tym myślicie, mi to wygląda na kawał bardzo prawdopodobnej teorii.

 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]