Wakacyjna wyprzedaż gier!

memphis - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Wakacyjna wyprzedaż gier! - gamedot.pl

Dopiero co pisaliśmy o naszej gorącej wyprzedaży sprzętowej a już mamy dla Was kolejną, tym razem z mnóstwem gier na przeróżne platformy.

 

Na wyprzedaży znajdziecie takie tytuły jak: Batman Arkham AsylumCywilizacja V: Bogowie i KrólowieDishonoredGrand Theft Auto IV Episodes from Liberty CityKillzone NajemnikLego Batman 2: DC Super HeroesLittle Big Planet 2Max Payne 3Metal Gear Rising: RevengeancePro Evolution Soccer 2014Resident Evil 6The Witch and The Hundred KnightThe Darkness 2 Edycja Limitowana i wiele, wiele innych.  Sprawdźcie sami, na pewno coś dla siebie znajdziecie. Tylko śpieszcie się bo dostałem cynk, że gry schodzą jak świeże bułki.

Zobacz naszą wakacyjną wyprzedaż

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

memphismemphis

Zdecydowanie pecetowiec. Potrafi przeżyć bez konsoli aczkolwiek ubóstwia te przenośne (szczególnie Nintendo). Fan Gwiezdnych Wojen, sportów ekstremalnych, maratończyk.Wciąż ma nadzieje, że zostanie profesjonalnym graczem.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]