Valve myśli nad odpowiednikiem The International w CS:GO

Bartosz "Królik" Królikowski - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Valve myśli nad odpowiednikiem The International w CS:GO - gamedot.pl

Turniej The Internacional rozgrywany w Dotę 2, a którego pulą nagród jest w tym roku ponad 10 mln dolarów zmierza do świata Conter Strike: Global Offensive. Nie jest pewne czy możemy się go spodziewać w najbliższym czasie, ani czy też będzie sygnowany nazwą The International, ale wiemy, że coś jest na rzeczy, co potwierdził przedstawiciel Valve w jednym z wywiadów dla rosyjskiego kanału youtube prodota.ru.

 

Nie wiem, czy nazwiemy turniej The International, ale ludzie pracujący nad Counter-Strike poczynili postępy, jeśli chodzi o wsparcie dla profesjonalnych graczy - Powiedział w jednym z wywiadów Erik Johnson, przedstawiciel Valve

Sukces turnieju Dota 2 sprawił, że nie ma powodu, dla którego nie moglibyśmy przenieść niektórych pomysłów bezpośrednio na grunt Counter-Strike. Aktualnie nie możemy niczego obiecać, ale zebraliśmy sporo danych o tym, w jaki sposób gracze i widzowie przyjęli The International i w jaki sposób przebiegał jego rozwój .

 

Valve na turnieju The International zarobiło już ok. 30.000.000 dolarów, co pozwoliło dodać 1/3 z tej kwoty do puli nagród w turnieju. Dobrze widzieć, że Valve poza swoim niejako flagowym tytułem, jakim niewątpliwie jeśli mówimy o rozgrywkach e-sportowych jest Dota 2, widzi wzrastająca popularność CS:GO na świecie.


Cóż … teraz nie pozostało wiele tylko trenować i zgarnąć za jakiś czas te miliony rozdawane przez Valve.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

Bartosz "Królik" KrólikowskiBartosz "Królik" KrólikowskiGracz od dziecka. Gra na wszystkim o ile to nie Xbox. Traci pół życia na granie, a drugie pół na pokazywanie gier innym. Wydaje całe swoje pieniądze na pierdoły, a PS4 jest jego pierwszą samodzielnie zakupioną konsolą. Największa gwiazda w zespole.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]