Prace nad Saints Row V ruszają?

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Prace nad Saints Row V ruszają? - gamedot.pl
Saints Row narodziło się w 2006 roku jako kopia GTA przygotowywana w naprędce, by zaspokoić graczy posiadających już Xboksy 360. Tytuł ten ukazał się przed czwartym Grand Theft Auto i wykorzystując właściwości ówczesnej nowej generacji zdążył zdobyćgrono fanów. Teraz studio Volition jest już dobrze rozpoznawalnym developerem, z którym liczą się inni twórcy… i rośnie w siłę. 
 
Oficjalnie, w najbliższym czasie ekipa powinna zwiększyć się o 100 pracowników* i już niebawem liczyć 300 osób. Poza tym planowana jest także inwestycja 200 tysięcy dolarów w przebudowę siedziby głównej – wszystkie znaki wskazują zatem na to, że w zanadrzu trzymany jest jakiś przebój. A co może teraz wyjść spod rąk Volition jeśli nie nowy, next-genowy Saints Row?
 
 
Czekajmy na zapowiedź - może na Gamescomie?
 
 
 
źródło: eurogamer
 
 
 
*Przy pomocy wsparcia rządowego – za każde nowe miejsce pracy Volition powinno otrzymać tysiąc dolarów.
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]