W Trine 3 zagramy także na PS4

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
W Trine 3 zagramy także na PS4 - gamedot.pl

Komputerowa premiera gry Trine 3:The Artifacts of Power została powiązana z niemałymi kontrowersjami (krytykowano zaproponowany stosunek ceny do długości rozgrywki, wytykano błędy techniczne, kręcono nosem na zakończenie). Ba, developerskie Frozenbyte już przygotowywało się na najczarniejsze scenariusze.

 

Mimo to debiut na konsoli PS4 został zaplanowany. Na jaki termin? Cóż, wskazuje się okres przedświąteczny – może będzie to już przyszły tydzień. Gra będzie rzecz jasna dostępna w aktualnej wersji, uwzględniono choćby bonusowy level. Platformer 3D funkcjonuje przy parametrach 1080p+60fps. Pojawia się nawet stereoskopowy trójwymiar (ustawiony na 720p).

 

 

Trine 3 to przygoda okraszona narracją – podzielona na siedem rozdziałów. Uwzględniono grywalność trzech postaci. Warto pamiętać, że developer proponuje odbiorcy także tryb kooperacyjny (lokalny MP).

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Shenmue I & II XONE

Shenmue I & II XONE

Od momentu debiutu serii, obydwie części Shenmue I & II zyskały grono zafascynowanych fanów oraz sprawiły, że cykl przez wielu uznawany jest za jedną z najlepszych gamingowych serii...

69,00Do sklepu

0 Komentarzy