W Trine 3 zagramy także na PS4

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
W Trine 3 zagramy także na PS4 - gamedot.pl

Komputerowa premiera gry Trine 3:The Artifacts of Power została powiązana z niemałymi kontrowersjami (krytykowano zaproponowany stosunek ceny do długości rozgrywki, wytykano błędy techniczne, kręcono nosem na zakończenie). Ba, developerskie Frozenbyte już przygotowywało się na najczarniejsze scenariusze.

 

Mimo to debiut na konsoli PS4 został zaplanowany. Na jaki termin? Cóż, wskazuje się okres przedświąteczny – może będzie to już przyszły tydzień. Gra będzie rzecz jasna dostępna w aktualnej wersji, uwzględniono choćby bonusowy level. Platformer 3D funkcjonuje przy parametrach 1080p+60fps. Pojawia się nawet stereoskopowy trójwymiar (ustawiony na 720p).

 

 

Trine 3 to przygoda okraszona narracją – podzielona na siedem rozdziałów. Uwzględniono grywalność trzech postaci. Warto pamiętać, że developer proponuje odbiorcy także tryb kooperacyjny (lokalny MP).

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Lego City Tajny Agent PL XONE

Lego City Tajny Agent PL XONE

W LEGO® CITY Tajny agentTM gracze mogą odkryć ponad 20 unikalnych dzielnic miasta, z których każda pełna jest złodziei samochodów do powstrzymania, pojazdów do prowadzenia, psotnych...

94,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl