W Skywind usłyszymy ponad 2 godziny nowej, autorskiej muzyki

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
W Skywind usłyszymy ponad 2 godziny nowej, autorskiej muzyki - gamedot.pl

Trochę się pozmieniało od ostatniego newsa na temat Skywind - gra aktualnie już nie jest dostępna do pobrania, a samo przedsięwzięcie znane jest teraz pod nazwą TES Renewal Project. Nowy dziennik developerski podsumowuje wszystkie dotychczasowe zmiany - jedną z ciekawszych rzeczy dostępnych w Skywind będzie crafting. Rzecz dość standardowa w Skyrimie, w Morrowindzie jeszcze nie istniała, dlatego też twórcy postanowili zaimplementować ją w dość interesujący sposób - przepisów na kolejne przedmioty będziemy uczyć sie z ksiąg rozsianych po świecie gry. Oprócz tego do gry dojdzie kompletnie nowy zawód krawca, potrafiącego tworzyć i farbować ubrania oraz płaszcze.

 

W tytule newsa wspomniałem o muzyce - tej w modzie pojawi się sporo, a cała komponowana jest za darmo przez pasjonatów wspierających projekt. Ekipa odpowiedzialna za Skywind wciąż poszukuje nowych osób, chcących pomóc przy tworzeniu nie tylko muzyki, ale całej sfery audio - w tym odpowiednich dialogów. Dialogi są aktualnie jednym z większych problemów grupy modderskiej, gdyż oryginalne, tekstowe rozmowy z Morrowinda w znacznej części nie nadają się do takiej konwersji - brzmią mało naturalnie i są zbyt długie.

 

Premiera pełnej wersji Skywind jest raczej pieśnią dalszej przyszłości. Aktualnie twórcy nie są w stanie określić, kiedy wypuszczą wersję beta czy w ogóle udostępnią wczesną wersję modyfikacji. W związku z tym uczciwe wydaje się być ich podejście do finansów - póki co wspierać swoim portfelem projektu po prostu nie można, za to talentem aktorskim czy modderskim już jak najbardziej.

 

 

 

Źródło: polygon.com

2 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

2 Komentarze

freeqstyler 9 lat temu

z.......y projekt! Chyba dołączę ;)

0 Odpowiedz
surmak 9 lat temu

Oby powtórzyło sukces Black Mesa

0 Odpowiedz
JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]