Skywind, duża modyfikacja do TES V: Skyrim, już gotowa do pobrania!

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Skywind, duża modyfikacja do TES V: Skyrim, już gotowa do pobrania! - gamedot.pl

Modyfikację można już wprawdzie za darmo ściągnąć tutaj, lecz wciąż znajduje się ona w wersji 'alpha'. Póki co gracze mogą w niej zwiedzać stworzony świat i wchodzić w interakcję z niektórymi obiektami, lecz najważniejsza zawartość, taka jak główna linia fabularna, jeszcze nie została zaimplementowana - gdy takowa już się w grze znajdzie, to wtedy uzyska ona status 'bety'.

 

Skywind jest ogromną modyfikacją do TES V: Skyrim, której celem jest jak najwierniejsze odzwierciedlenie kontynentu Morrowind, wraz z ze wszystkimi zadaniami i lokacjami znanymi z trzeciej odsłony serii, lecz z uwzględnieniem wielu mechanik z najnowszej części, dzięki której gra ma być dynamiczniejsza i bardziej 'przyjazna' od swojego starszego brata.

 

Twórcy sami zaznaczają, że aktualny build służy swoistej promocji, ma zaciekawić graczy całym projektem i sprawić, że postanowią oni go w jakikolwiek sposób wesprzeć.

 

Do działania Skywind potrzebować będziemy gry TES V: Skyrim oraz TES III: Morrowind GOTY lub osobno podstawki z dodatkami Tribunal i Bloodmoon.

 

 

Źródło: eurogamer.net

 

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]