W Need for Speed ważna jest reputacja

hraboll - 
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy
W Need for Speed  ważna jest reputacja - gamedot.pl

Nowy Need for Speed skupia się na budowaniu reputacji – ważna jest kwestia kreowania pewnej legendy. Każdy chce zwyciężać, każdy też chce zdobywać pieniądze i sławę. Specjalny trailer prezentuje ścieżki prowadzące nas do ostatecznego sukcesu. Powiązano z nimi liczne wyzwania.

 

Reputacja rośnie, gdy wygrywamy w wyścigach – gdy potrafimy zaprezentować na drodze styl, klasę. Ważny jest też wygląd naszego auta – wypada zadbać o efektywną/efektowną kustomizację. Wspomina się jeszcze o kooperacyjnym działaniu oraz podejmowaniu największego ryzyka. Konflikt z policją może - wbrew wszelkim pozorom - wygenerować wiele korzyści.

 

2 osób dodało komentarz
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Resident Evil 3 XONE

Resident Evil 3 XONE

Bądź świadkiem wydarzeń w Raccoon City – w nowej, filmowej oprawie – dzięki pełnoprawnemu remake’owi gry Resident Evil 3. Ta mocno wyczekiwana część franczyzy, która sprzedała się w 94...

249,00Do sklepu

2 Komentarze

awatar
Roshi (gość) 5 lat temu

Jak kupisz preorder

0 Odpowiedz
awatar
Pershing (gość) 5 lat temu

BMW z Most Wanteda ^^

0 Odpowiedz
hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl