Fallout 4 – ogromna ilość nagranych linii dialogowych

hraboll - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Fallout 4 – ogromna ilość nagranych linii dialogowych - gamedot.pl

Opcje dialogowe przy grze Fallout 4 będą naprawdę rozbudowane. Tak, powraca stary temat – jednak tym razem Bethesda wykonała małe podsumowanie. Odnosi się ono do pracy wykonanej przez zatrudnionych aktorów. Ogólny voice-acting to ostatecznie 111 tysięcy nagranych linii dialogowych.

 

 

Taka wartość robi naprawdę piorunujące wrażenie. Dialogi są bez wątpienia ważne dla Fallouta 4. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że pierwszoplanowi aktorzy („głos” głównego/głównej bohatera/bohaterki) nagrali ponad 26 tysięcy linii dialogowych. Cóż, „czwórka” pokonała wcześniejsze projekty utalentowanego developera – oczywiście chodzi tu tylko o ilość pracy włożonej w voice-acting.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Yakuza Remastered Collection PS4

Yakuza Remastered Collection PS4

The Yakuza Remastered Collection to wyjątkowe wydanie trzech części serii Yakuza, opowiadających historie japońskiej mafii. Gry zostały ulepszone graficznie oraz wydajnościowo do konsol...

259,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl