W GTA V możesz jednak grać jako Wielka Stopa – sprawdź jak

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
W GTA V możesz jednak grać jako Wielka Stopa – sprawdź jak - gamedot.pl

O tym, że w GTA V jest Wielka Stopa mówiono od dawna, potem szukano sposobu by zagrać jako ten historyczny stwór... i okazuje się, że to naprawdę możliwe. Trzeba tylko najpierw skończyć grę, a potem między 5:30, a 8:30 pójść w niej w miejsce pokazane na filmie. Potem należy zjeść grzybka halucynka (wirtualnie ma się rozumieć!) i już gramy jako Wielka Stopa:

 

 

Poza tym pogoda musi być zamglona (lub śnieżna), i trzeba znaleźć wcześniej pozostałe 21 grzybków...

 

Miejska legenda ciałem się stała!

 

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Lego Gwiezdne Wojny Skywalker Saga PS4

Lego Gwiezdne Wojny Skywalker Saga PS4

LEGO® Gwiezdne Wojny™: Skywalker – saga to największa gra z serii LEGO® Gwiezdne Wojny™, zawierające wszystkie 9 filmów sagi, w tym wysoce oczekiwaną konkluzję serii: Gwiezdne Wojny™:...

219,00Do sklepu

1 Komentarz

awatar
Fallout69 (gość) 10 miesięcy temu

WTF?! Najpierw trzeba ukończyć grę na 100%, a nie po prostu ukończyć. Oraz trzeba oszczędzić gościa przebranego za Wielką Stopę. I w grze nie ma 21 owoców pejotla tylko 27. xD Dopiero po spełnieniu tych wymagań pojawi się złoty owoc pejotla.

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl