W Fallout 4 znajdziemy miejsce przypominające (kolorystyką) Fallouta 3

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
W Fallout 4 znajdziemy miejsce przypominające (kolorystyką) Fallouta 3 - gamedot.pl

W post-apokaliptycznej rzeczywistości nadal można odszukać naprawdę ładne miejsca. Koniec świata nie musi być skojarzony tylko i wyłącznie z ponurą kolorystyką. Dlatego Fallout 4 otwiera się na jasne barwy. Oczywiście jeśli ktoś gustuje w szaroburej stylistyce, wtedy powinien odwiedzić pewne miejsce – zauważa game director Todd Howard.

 

Fragment mapy określany jako The Glowing Sea przypomina pustkowia widziane w Fallout 3. Mówimy tu o miejscu, gdzie spadła niszczycielka bomba. Miejscu, nawiedzanym przez silne burze radiacyjne i inne niszczycielskie zjawiska. Zwolennicy klasycznego post-apokaliptycznego klimatu – ich potrzeby nie są zatem ignorowane przez developera.

 

Źródło: Gamesradar

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Super Monkey Ball: Banana Blitz HD XONE

Super Monkey Ball: Banana Blitz HD XONE

Trzymaj się swoich bananów, ponieważ Super Monkey Ball: Banana Blitz HD toczy się w Twoją stronę! Poczuj magię jednego z najbardziej lubianych tytułów z serii, teraz zremasterowanego w...

99,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl