Utrata prawa jazdy za przekroczenie prędkości o 50 km/h? Nie w tych grach

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Utrata prawa jazdy za przekroczenie prędkości o 50 km/h? Nie w tych grach - gamedot.pl

Przekraczając prędkość o 50 km/h w terenie zabudowanym można stracić w Polsce prawo jazdy. Przepis jest już żywy i kilku kierowców się o tym przekonało – beztroskie jeżdżenie można jednak uprawiać w grach wideo dlatego jeśli naprawdę go potrzebujecie to lepiej sięgnąć po te pozycje:

 

Wipeout HD

 

1600 km/h – nawet do takiej prędkości dojdziecie w grze studia Sony. Nic więcej nie trzeba dodawać... poza tym, że szkoda, że seria już jest praktycznie trupem. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zobaczymy jej kolejną "dużą" część.

 

Burnout 3

 

Jeżdżenie pod prąd bolidem formuły 1? Z chęcią! A z jeszcze większą chęcią dowiedziałbym się, że ktoś w EA pracuje nad nowym Burnoutem.

 

F-Zero GX

 

Seria F-Zero debiutowała jeszcze w czasach 16-bitowych platform i wciąż jest istotną marką dla każdego kto lubi futurystyczne wyścigi. Osiąga się tu prędkości rzędu nawet 2000 km/h… Poza tym to kolejny "trup" na liście (ostatnia część wyszła w 2004 roku). Czy naprawdę nikomu nie chce się już robić gier przyciągających wyjątkowym uczuciem prędkości?


GTA V 

 

Skoro niektórzy lubią wariować na drogach pełnych ludzi to chyba lepiej żeby robili to w Los Santos. Tak się też składa, że w GTA V znajduje się pojazd zwany Zentorno osiągający prędkość 342 km/h. Idealny do zgrywania kozaka.

 

 

Przykłady można jeszcze mnożyć, bo gier w których pędzimy z prędkością powyżej 200 km/h jest aż za dużo. Jednak dla samego poczucia prędkości warto zainteresować się powyższymi tytułami (nawet jeśli trzy z nich to marki zawieszone w próżni). A potem już jeździć po prawdziwych drogach zgodnie z przepisami.

 

 

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Gra Grand Theft Auto V Premium Edition Xone

Gra Grand Theft Auto V Premium Edition Xone

Doceniony przez krytyków i bijący wszelkie rekordy otwarty świat Grand Theft Auto V wkracza na urządzenia nowej generacji. Grand Theft Auto V w pełni wykorzysta moc drzemiącą w...

99,00Do sklepu

1 Komentarz

awatar
NFSiarz (gość) 6 lat temu

A NFS Underground, a NFS Most Wanted? Panie Cascad!

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl