Ulica Sezamkowa naśladuje Flappy Bird – z Bertem w roli głównej

Filip 'Sirmann' Jankowski - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Ulica Sezamkowa naśladuje Flappy Bird – z Bertem w roli głównej - gamedot.pl

Flappy Bert to kolejna z wielu imitacji niekończącej się mobilnej gry Flappy Bird. W klonie gracz steruje znanym z serialu Ulica Sezamkowa muppetem o nazwie Bert. Oczywiście rozgrywka polega na przetrwaniu jak najdłużej i omijaniu rur.

 

Tak Sesame Workshop, stowarzyszenie non-profit będące właścicielem praw do postaci z Ulicy Sezamkowej, zareagowało na histerię zachwytu wywołaną przez Flappy BirdGdy Dong Nguyen wycofał swój projekt ze względu na zniechęcenie złym odbiorem w mediach, na upartego pojawiło się wielu naśladowców. Każdy może właściwie stworzyć własny klon tego przeboju.

 

W końcu ludzie otaczają kultem to, co znika z dystrybucji. Powiadał nasz wieszcz: "Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto cię stracił".

 

Źródło: gamespot.com

3 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

3 Komentarze

Raijn 10 lat temu

Tyle w temacie

0 Odpowiedz
Sokool 10 lat temu

hyhy lubie to :)

0 Odpowiedz
Raijn 10 lat temu

@sokool:

hyhy lubie to :)

Trzeba machnąć polubienia komentów :)

0 Odpowiedz
Filip 'Sirmann' JankowskiFilip 'Sirmann' Jankowski

Weteran gier o II wojnie światowej, wieloletni redaktor artykułów o rozrywce elektronicznej na Wikipedii, retrogracz. Miłośnik tego, co stare i na szczęście nie przestarzałe, oddany fan Europy Universalis.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]