Trine 2: Complete Story zmierza na PS4

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Trine 2: Complete Story zmierza na PS4 - gamedot.pl
Fińskie studio Frozenbyte potwierdziło, że szykuje usprawnioną wersją Trine 2 na PlayStation 4, zatytułowaną Trine 2: Complete Story. Gra będzie zawierać 20 poziomów (w tym dodatki Goblin Menace i Dwarven Caverns) i zostanie w pełni odnowiona. Oznacza to rozdzielczość 1080p i animację działającą w 60 klatkach na sekundę. Co więcej, tytuł ten będzie obsługiwał wyświetlanie obrazu w stereoskopicznym 3D!
 
 
W grze sterujemy trzema postaciami – złodziejką, czarodziejem i rycerzem. Każda z nich ma swoje wady, zalety i specjalne umiejętności. Akcja prezentowana jest z boku, jak w klasycznych dwuwymiarowych grach, czaruje jednak piękną, pełną detali oprawą graficzną. 
 
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint XONE

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint XONE

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint to wojskowa gra akcji dziejąca się w ogromnym, oszałamiającym graficznie, otwartym świecie, w którą po raz pierwszy zagrasz solo lub w czteroosobowym...

249,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl