Trine 2: Complete Story zmierza na PS4

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Trine 2: Complete Story zmierza na PS4 - gamedot.pl
Fińskie studio Frozenbyte potwierdziło, że szykuje usprawnioną wersją Trine 2 na PlayStation 4, zatytułowaną Trine 2: Complete Story. Gra będzie zawierać 20 poziomów (w tym dodatki Goblin Menace i Dwarven Caverns) i zostanie w pełni odnowiona. Oznacza to rozdzielczość 1080p i animację działającą w 60 klatkach na sekundę. Co więcej, tytuł ten będzie obsługiwał wyświetlanie obrazu w stereoskopicznym 3D!
 
 
W grze sterujemy trzema postaciami – złodziejką, czarodziejem i rycerzem. Każda z nich ma swoje wady, zalety i specjalne umiejętności. Akcja prezentowana jest z boku, jak w klasycznych dwuwymiarowych grach, czaruje jednak piękną, pełną detali oprawą graficzną. 
 
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Doom Eternal PS4

Doom Eternal PS4

Stworzony przez id Software DOOM® Eternal™ to bezpośrednia kontynuacja nagradzanej i bestsellerowej gry DOOM® z 2016 r. Doświadcz doskonałej kombinacji szybkości i mocy, walcząc i...

239,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl