TP-LINK Touch 5 - router z panelem dotykowym

Orzeł - 
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy
TP-LINK Touch 5 - router z panelem dotykowym

Jak często zdarza Wam się, że musicie wklepywać adres IP routera do przeglądarki, podawać swój login i hasło, po czym zmienić kilka ustawień i poczekać, aż urządzenie się zresetuje? Najwyraźniej TP-LINK wpadł na pomysł, jak ułatwić nam nieco życie z bezprzewodowymi potworkami. :)


TP-LINK Touch P5 w pierwszej kolejności przyciąga uwagę panelem dotykowym, umiejscowionym na "grzbiecie" urządzenia. Przedstawia on interfejs niemal identyczny z tym, który znamy z nowoczesnych smartfonów, więc bez problemu da się w nim poruszać. Za jego pomocą będziemy w stanie przyznać uprawnienia użytkownikom naszej sieci, blokować dostęp do danych stron internetowych czy utworzyć sieć gościnną tak, by odwiedzający nas przyjaciele i krewni nie mieli zbyt dużego dostępu do naszych zasobów.

 


Router posiada standardowo 3 anteny, pracuje w standardzie AC  i tworzy dwupasmową sieć o łącznej prędkości do 1,9 Gb/s. Jest to bardzo duża wartość, jeżeli porównać ją do tych ze standardowych routerów.


Za te wszystkie wspaniałe funkcje trzeba jednak słono zapłacić. Ponad 800 zł zapłacimy za TP-Link Touch P5, ale jeżeli zależy Wam na perfekcyjnej sieci bezprzewodowej, to warto dużo za nią zapłacić.

1 osób dodało komentarz
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Gods & Monsters NS

Gods & Monsters NS

Twórcy Assassin’s Creed® Odyssey powracają z przygodową baśnią o zapomnianym herosie, który ma za zadanie ocalić greckich bogów. Udaj się w podróż na Wyspę Błogosławionych, którą...

229,00Do sklepu

1 Komentarz

awatar
tpsa (gość) 3 lata temu

Ale czad....

0 Odpowiedz
OrzełOrzełOto ja - domorosły webmaster, koder, przedsiębiorca, dziennikarz oraz wielbiciel gier muzycznych i myszoskoczków. Nocami marzę o tworzeniu gier, ale za dnia skupiam się na innych fajnych i ważnych rzeczach, dla odmiany możliwych do zrealizowania.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl