Tony Hawk's Pro Skater 5 – materiał na największą tragedię 2015 roku

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Tony Hawk's Pro Skater 5 – materiał na największą tragedię 2015 roku - gamedot.pl

Tony Hawk's Pro Skater 5 bez wątpienia jest produktem niedopracowanym – tytułem wykonanym na kolanie. Może dzięki niemu ludzie docenią gry, które otrzymują solidne „7”. Swoją drogą, Activision już zapewnia, że wspiera developera w korzystnych działaniach – chodzi tu o eliminację błędów i poprawę ogólnej jakości (nie tylko technicznej). Robomodo ciężko pracuje, by ostatecznie zadowolić fanów serii.

 

Cóż, Tony Hawk's Pro Skater 5 w obecnej wersji zbiera pierwsze oceny. Rzecz jasna nie rozbudzają one fanowskiego entuzjazmu. Zresztą podobnie będzie z popytem... Recenzje są publikowane z małym poślizgiem, albowiem Acti nie udostępniało tzw. promek. Taka decyzja wydaje się uzasadniona, prawda?

 

  • Eurogamer – Avoid
  • The Jimquisition – 2/10
  • Shacknews – 1/10
  • Hardcore Gamer – 2/5
  • Cheat Code Central – 1.5/5
  • Game Revolution – 2.0
  • US Gamer – 2.5/5
  • Destructoid – 5/10

 

Źródło: Eurogamer.net

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Jumanji The Videogame NS

Jumanji The Videogame NS

Połączcie siły i weźcie udział w pełnej akcji grze Jumanji, próbując podołać wspaniałemu wyzwaniu dla tych, którzy pragną spróbować zupełnie nowego świata. Tylko ty i trójka twoich...

189,99Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl