Tomb Raider jednak na siebie zarobił

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Tomb Raider jednak na siebie zarobił - gamedot.pl

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Square-Enix przez długi czas nie było zadowolone z wyników sprzedaży nowego Tomb Raidera. Szef studia Crystal Dynamics Darrell Gallagher przyznał ostatnio, że tytuł nie tylko zwrócił się studiu, ale także zaczął przynosić realne zyski. W otwartym liście Darrell napisał, że pod koniec tego miesiąca Tomb Raider najpewniej przekroczy 6 milionów sprzedanych kopii, przy okazji najpewniej stając się najlepiej sprzedającą się grą z serii. Stwierdził także, że byłoby to niewiarygodne osiągnięcie dla ekipy odpowiedzialnej za stworzenie tej gry. Swoje trzy grosze w tym sukcesie miało także całkiem udane Definitive Edition, wprowadzające oryginał do świata next-genów.

 

 

Źródło: shacknews.com
 

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

surmak 10 lat temu

dobry znak

juz zacieram ręcę na Tomb Raider 2 :)

0 Odpowiedz
JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]