Titanfall: Frontline skasowane!

Piechol - 
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Titanfall mimo swojej miodności nie zdobył serc milionów graczy na świecie. Kontynuacja, choć lepsza w każdym calu, też nie okupuje pierwszych miejsc w słupkach sprzedaży. Widocznie sianie destrukcji w bojowych mechach nie wszystkim się podoba, a szkoda, bo Titanfall 2 potrafi dostarczyć świetnej zabawy, zwłaszcza kiedy gra się ze znajomymi. Jednak pomijając wersję z mocniejszych sprzętów: wiedzieliście, że powstawała również gra mobilna w uniwersum Titanfall? Nie? No to nie żałujcie, właśnie została skasowana. Deweloper – Particle City – bo beta testach wyciągnął poważną lekcję, której efektem było przemodelowanie rozgrywki, co ostatecznie spowodowało skasowanie całego projektu. Titanfall: Frontline miał być karcianką na urządzenia z systemem iOS i Android, trochę przypominającą naszego wiedźmińskiego Gwinta. Poniżej znajdziecie kilka grafik z wczesnej wersji gry.

 

 

 

 

 

Źródło: gamespot.com

0 osób dodało komentarz
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]