• Strona główna
  • Newsy
  • Thehunter: call of the wild – twórcy marki just cause zapraszają na wielkie polowanie

theHunter: Call of the Wild – twórcy marki Just Cause zapraszają na wielkie polowanie

hraboll - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

 

Muszę przyznać, że już dawno nie widziałem wirtualnych łowów. To właśnie gra theHunter: Call of the Wild zapowiada polowanie na przeróżne, zwierzęta. Grupa developerska Avalanche Studios (cykl Just Cause, Mad Max) w informacji prasowej wspomina o malowniczych, otwartych przestrzeniach. Zadbano o niesamowitą immersję, wiarygodne doznania. Pierwsze screeny oraz trailer pozostawiają po sobie... pozytywne odczucia.

 

I tak, przemierzamy naprawdę sporą „piaskownicę”. Jeśli narzędzie do konwersji jednostek nie zwodzi mnie – rozmiar mapy dobija do wartości 130 kilometrów kwadratowych. Avalanche chce wspierać nie tylko samotne łowy. Dodatkiem jest tu kooperacja oraz tradycyjna rywalizacja – maksymalnie dla 8 myśliwych. Wszystko przewidziano dla komputerów klasy PC. Termin premiery? Wskazano początek przyszłego roku.

 

 

 

 

 

 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]